Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Hakkımızda

Ticari Ünvanımız     
   1968 yılından itibaren ayakkabı üretimi ve satışı ile faaliyet hayatına başlayan firmamız protokol deri unvanı ile İstanbul - Zeytinburnu'nda gündelik anatomik ayakkabılar, iş ayakkabıları ve güvenlik ayakkabıları üretimi ile ayakkabı üretiminde sektörde yerini almıştır. Faaliyeti süresince gelişimini hiç durmaksızın sürdürerek yeni ve farklı üretim alanlarına girmiştir.

İlk Tescilli Markamız BYGURU  Sürekli büyüme ve gelişme anlayışı ile önce sağlık ayakkabıları üretimine başlamış ve hemen ardından kısa bir süre içinde Türkiye'nin önde gelen markası haline gelen "BYGURU" ile doktorlar, dişçiler, hemşireler, laborantlar, hasta bakıcıları kısacası tüm sağlık personeli için yepyeni, sağlıklı, anatomik ve şık bir SABO koleksiyonu hazırlayarak sağlık sektörü çalışanlarını modern ve şık ayak giysileri (Sabo) ile tanıştırmıştır.
    
   Firmamız Mevcut üretim ve depolama alanının yetersiz kalması nedeniyle 2006 yılında ikitelli organize sanayi bölgesinde Aykosan sanayi Sitesine taşınmış ve bu sırada ticari ünvanını Aydersan Deri ve Teks. San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir.

Tescilli Markamız Prodexy  Müşterilenin ısrarlı talebi ile 2007 yılında sağlık personel kıyafetleri üretimine başlayan firmamız alanında bir ilki başararak sağlık personel kıyafetleri ve anatomik sağlık ayak giysileri üretimini aynı anda üreten ilk ve tek firma olma vasfını elde etmiştir.

Tescilli Markamız Mediform
  Yeni ürün gamını sürekli geliştiren ve büyüten firmamız medikal ortopedik destek ürünleri üretimine 2012 yılında giriştiğimodelleme ve arge çalışmasından sonra 2013 Nisan ayında Tüyap fuar merkezinde gerçekleştirilen Expomoed fuarıyla start vermiştir.

     Firmamız kuruluşundan beri, müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve en ekonomik koşullarda çözümler üretmek firmamızın temel hizmet anlayışı olmuştur. Bu nedenle faaliyet alanındaki yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri sürekli takip edip; teknolojisini, modellerini, en son yenilikleri müşterilerine sunarak sektöründeki ilkleri gerçekleştirmektedir.

     Üretimini yaptığımız ürünlerin satışını gerçekleştirmek için İstanbul genel merkezimizde bulunan pazarlama departmanımız ve Türkiye geneline yayılmış yaklaşık 600 bayimizle firmamızın tüm modelleri ile müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçlarını en optimum şekilde karşılayabilmekteyiz.

FİRMAMIZIN TEMEL İLKESİ : KALİTE

TEMEL POLİTİKASI: MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Çünkü Aydersan'da her zaman aradığınızdan daha fazlasını bulacaksınız.