Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Parmak destekleri


Çekiç parmak rahatsızlığını tedavi etmede kullanılır. Çekiç parmağı, extensor tendona bir darbe gelip zarar gördüğünde ortaya çıkan bir rahatsızlıktır

Bu parmak ateli, parmağı - ister düz ister belli derecede eğimli olarak - belirli bir pozisyonda elastik bir bandaj ile sabitlemek amacıyla kullanılır

Parmak uçlarına gelebilecek yaralanmaları engellemek amacıyla tasarlanmıştır. Alüminyum yapısı sayesinde herhangi derecelere eğilebilir.

Distal phalanxdaki kırıkların sabitlenmesi için tasarlanmıştır. Alüminyum yapısı sayesinde herhangi derecelere ayarlanabilir. Bandaj gerektirmez.

Bu atel distal eklemlere gelebilecek yaralanmalara karşı interphalangeal pozisyonu korumakta kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bandaj gerektirmez.

Parmağın tamamen düzleşmesine engel olan, parmak tendonlarına gelen yaralanmalarla ortaya çıkan butoniyer deformitesinin tedavisinde kullanılır.

Parmakların güçlendirilmesi ve tendonların egzersizinde kullanılır. Yeşil (Yumuşak), Mavi (Orta Sert), Kırmızı (Sert) çeşitleri mevcuttur.